Dr Mariusz Cieśla, wiceprzewodniczący KRDP będzie reprezentował środowisko polskich doradców podatkowych na międzynarodowej konferencji podatkowej "Freedoms, fair taxation and tax morale" która odbędzie się 24 -25 września w Mediolanie. To cykliczne, coroczne wydarzenie skupiające doradców podatkowych z całej Europy.

Jednym z nowych tematów na tegorocznej edycji tego wydarzenia będą podatkowe aspekty walki z COVID-19 i dyskusja o tym, jak różne państwa wykorzystują narzędzia fiskalne do odbudowy gospodarki po pandemii. Istotną częścią konferencji jest "okrągły stół" doradców podatkowych z całej Europy - forum swobodnej wymiany wniosków i opinii, którego specjalnym gościem będzie w tym roku Juliane Kokott, członkini Trybunału Sprawiedliwości UE.

Konferencja będzie transmitowana online, w języku angielskim, za pomocą narzędzia Microsoft Teams. Udział w wydarzeniu online jest bezpłatny. Zgłoszenie należy wysłać na adres: antilombardia@agtitalia.itSzczegółowy program konferencji znajduje się w załączonej ulotce.