MIESIĘCZNE WYNAGRODZENIE ZA WYKONANIE CZYNNOŚCI W ZAKRESIE:


ZAKRES USŁUG CENA (netto w pln)
KR-księga rachunkowa opłata stałaod 330 do 980
KR-księga rachunkowa opłata zmienna1,30 (za pozycję dziennika)
KP-księga podatkowa opłata stałaod 130 do 980
KP-księga podatkowa opłata zmienna2,60 (za zapis)
EP-ewidencja przychodów, VAT opłata stałaod 110 do 980
EP-ewidencja przychodów, VAT opłata zmienna2,60 (za zapis)


Kadry i Płace opłata zmienna20 (za pracownika/osobę)
ZUS opłata zmienna 14 (za osobę)
SF-sprawozdanie finansowe, które podlega badanie przez biegłego rewidenta 1 do 3 średniomiesięczne wynagrodzenie za dany rok
Przekształcenie firmy nowość!od 980
Pozostałe czynności nie objęte umowąod 38 do 300 (za godzinę)
Okresowe rabaty ilościowe1 do 30 %
PIT - doradztwo podatkoweod 30/40 brutto


Wyjaśnienie:

-faktura w KP/EP to 1 zapis

-faktura w KR to 3 pozycje

-dokument zapłaty w KR to 2 pozycje

Skontaktuj się z nami

Treść wiadomości:
Firma:
Imię i nazwisko:
Email:
Zgody:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Kancelaria Podatkowa OLTAX z siedzibą w Tychach przy ul. Darwina 25 (kod pocztowy 43-100), na potrzeby realizacji zgłoszenia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Podatkowa OLTAX. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.